Pytań mogą być miliony, 
 ale odpowiedź jest jedna 
 i jest nią samopoznanie. 


 Osho 

NASI NAUCZYCIELE


ASHTANGA VINYASAMichał


W podstawówce odbyła się kiedyś taka lekcja, zajęcia w parach. Mieliśmy opowiedzieć sobie nawzajem, kim będziemy, gdy dorośniemy. Nie pamiętam co wtedy wymyśliłem, ale na pewno nie to, ze będę instruktorem jogi i otworzę własną szkołę. Cokolwiek napiszę o sobie dziś, moze już być nieaktualne jutro, niemniej jednak... 6 lat jogi metodą Iyengar'a, 12 lat w obecnej metodzie. Ciężko będzie się odzwyczaić... ;-)

Zuza


Z jogą spotkałam się w 2009 roku w Holandii, gdzie mieszkałam przez ponad 6 lat. Początki były nieśmiałe, trochę power jogi połączonej z pilatesem, aż ciekawość zaprowadziła ją na Ashtanga Joga. Tak zaczął się proces transformacji, który trwa do dnia dzisiejszego. Moc praktyki jest tak wielka, że pragnę się nią dzielić z uczniami prowadząc zajęcia. W Holandii w 2011 roku ukończyłam Intensywny Kurs Ashtanga Vinyasa Yoga (RYT 200). Swoja praktykę rozwijałam pod opieką takich nauczycieli jak: Caludia Pradella, Nancy Gilgoff, Petri Raisanen. Pod koniec 2013 roku wróciłam do Polski gotowa stanąć na macie jako nauczyciel jogi.

Pablo


Odkąd pamiętam, czułem że moja samorealizacja nastąpi poprzez ciało fizyczne. Długo było kung-fu, później muay-thai i w końcu joga. Po kilku miesiącach w metodzie Iyengara pojawiła się Ashtanga Vinyasa. To było wreszcie TO. Praktyka własna stała się codziennością, a joga pasją i stylem życia.

ACROYOGATomasz


Certyfikowany nauczyciel poziomu 2 AcroYoga International!
więcej...