Pytań mogą być miliony, 
 ale odpowiedź jest jedna 
 i jest nią samopoznanie. 


 Osho 


Astanga (określana też jako Ashtanga, Power Yoga i Joga Dynamiczna) to forma pochodząca z Mysore w południowych Indiach. Można śmiało powiedzieć że Astanga to:TANIEC


bo to swoista „jogiczna choreografia”, taniec asan od pierwszego do ostatniego oddechu

ZABAWA


bo nie traktujemy tu rzeczy śmiertelnie poważnie i nie zanudzamy teoriami! 99% praktyki, 1% teorii. Zabawa to coś, co sprawia nam przyjemność, a więc bawmy się jogą - mistrzostwo przyjdzie z czasem!

MEDYTACJA


bo nie trzeba siedzieć nieruchomo aby medytować - medytacja może przyjąć formę jaką tylko chcecie! Joga to medytacja w ruchu, poprzez koncentrację całej naszej istoty: oddechu, ciała i umysłu osiągamy najwyższy rodzaj scalenia i samopoznania.

SAUNA


bo poprzez intensywność tej formy rozpalamy wewnętrzny ogień w nas, mocno wypacając toksyny, uwalniając je z każdym wydechem; wyrzucamy z siebie stare i zepsute, wchłaniamy nowe i świeże.

TRENING


zastępujący wiele dyscyplin jakie uprawiacie bądź chcielibyście uprawiać. Joga nie tylko rozciąga, ale także wzmacnia.

POMOC


bo ułatwi Wam szereg spraw na co dzień, dając wzmocnienie, odprężenie, dobre samopoczucie i dystans do wszystkiego co robicie.

ZDROWIE


ponieważ uregulujecie cały swój organizm (od fizjologii do psychiki) oraz spojrzycie na pewne rzeczy odświeżeni i pomyślicie zapewne nie raz: to nie było mnie warte!

NAUKA


samych siebie oraz samodyscypliny. Twoje ciało jest Ci najmocniej przyrodzone a tak mało jeszcze o nim wiesz, czasami tak mało o nie dbasz i tak mało możesz z nim zrobić. Pomimo, że jest takie kruche i tak ulotne, jest przecież Twoje!

WSZYSTKO I NIC!


bo dostaniecie z jednej strony coś nowego, z drugiej coś się zacznie zmieniać i coś odejdzie. Będziecie stawać się powoli niczym „pusty bambus”, odrzuciwszy stare, nie mając NIC, a gotowi na przyjęcie WSZYSTKIEGO!